TOP TRANSPORTE

Bendradarbiavimas sėkmei

Turime visus įrankius, kad galėtume prisidėti prie jūsų verslo sėkmės. Esame sukaupę didelę patirtį ir teikiame visas su krovinių pervežimu susijusias paslaugas – patikėkite šiuos procesus mūsų profesionaliai komandai.
+
Ilgalaikių klientų
+
Metų patirtis
+
Įmonės augimas
01
01
Krovinių gabenimas

Mūsų darbo metodika orientuota į nestabdomą krovinių gabenimą. Transportavimo grandinę organizuojame taip, kad krovinys iš pasikrovimo vietos į išsikrovimo vietą nukeliautų per greičiausią įmanomą laiką. Tai reiškia, kad priekabų perkabinimai ir vairuotojų apsikeitimai vyksta realiu laiku - be reikšmingų sustojimų, taupant užsakovo laiką. Palaikydami nuolatinį krovinio judėjimą tuo pačiu užtikriname ir ženkliai didesnį jo saugumą.

02
02
Saugojimo ir logistikos paslaugos

Siūlome krovinių sandėliavimo paslaugas Šveicarijoje, Vokietijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje. Atsakingai vykdome aukščiausios kokybės krovinių saugojimą, juos pakrauname greitai ir galime pasiūlyti lankstų grafiką. Tiekiame plataus spektro sandėliavimo darbus, tarp jų ir ilgalaikį sandėliavimą, greitą iškrovimą be laukimo, sunkiųjų, negabaritinių ir dalinių krovinių iškrovimą.

03
03
Muitinės paslaugos

Operatyviai atliekame visas muitinės procedūras, sutvarkome dokumentus. Užpildome eksporto (EX1), tranzito (T1 ir T2) deklaracijas, pasirūpiname ATA knygele, EUR 1 judėjimo sertifikatu. Paslaugos teikiamos bet kuriame Šveicarijos sienos poste, taip pat Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje. Lietuvoje sutvarkome visas su prekių importavimu ar eksportavimu į Rusiją ar kitas trečiąsias šalis susijusias procedūras.

04
04
Pavojingųjų krovinių gabenimas

ADR tipo kroviniams taikome ypatingos priežiūros ir saugos procedūras. Visi mūsų sunkvežimiai turi ADR kroviniams gabenti skirtą įrangą, o aukštos kvalifikacijos darbuotojai yra baigę specialiuosius pavojingųjų krovinių gabenimo kursus bei nuolatos seka ir prisitaiko prie atnaujinimų teisinėje bazėje.

TOP TRANSPORTE

Paslaugas teikiame:

  • Šveicarijoje
  • Lietuvoje
  • Latvijoje
  • Estijoje
  • Suomijoje